№ 62

Наукові записки Інституту журналістики : науковий збірник / за ред. В. В. Різуна ; КНУ імені Тараса Шевченка.

У збірнику вміщено статті, що розглядають питання теорії та практики телевізійної, радіожурналістики й періодики, а також навчальні матеріали та рецензії.

№ 61

№ 60

№ 59

№ 58

№ 57

№ 56

№ 55

№ 54

№ 53

№ 52

№ 51

У збірнику вміщено статті, що розглядають питання теорії та практики телевізійної, радіожурналістики й періодики, а також навчальні матеріали та рецензії.

№ 50

№ 31

№ 30

Завантажити pdf-версію

Щоквартальник «Наукові записки Інституту журналістики» – зареєстровано 13. 06. 2000 р.

Тематика видання: охоплює всі сфери журналістських і журналістикознавчих досліджень; адаптує лекційні матеріали, вміщує рецензії новинок друку, що стосуються освіти, науки та практики ЗМК; інформує про наукові та навчальні напрацювання Інституту журналістики.

Рубрикація: «Наукова проблема», «Дисертаційне дослідження», «Журналістика в системі масових комунікацій», «Теорія та практика роботи редакцій пресових видань», «Телерадіожурналістика», «Видавнича справа та редагування», «Реклама та зв’язки з громадськістю», «Інтернет-журналістика», «Історія журналістики», «Погляд», «Методи та методики досліджень», «Терміни і поняття», «Стандарти», «Жπ?рналістська освіта», «Лекційний фонд», «З історії Інституту журналістики», «Штрихи до портрета», «За круглим столом», «Наукові повідомлення», «Рецензії», «Бібліотека Інституту журналістики», «Науковий пошук студентів».