Ukrainian television : the context of global modern media trends (based on the example of the STB TV-channel)

Maria Terentieva
Taras Shevchenko National University of Kyiv Institute of Journalism

"Стиль і текст"

Стиль і текст : науковий збірник / за ред. В. В. Різуна ; Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

Вип. 16 / 2015 рік

У збірнику вміщено матеріали, що присвячені проблемам функціонування української мови в медійних текстах. Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів та журналістів.

Вип. 15 / 2014 рік

Вип. 14 / 2013 рік

Вип. 13 / 2012 рік

Вип. 12 / 2011 рік

Вип. 11 / 2010 рік

Вип. 10 / 2009 рік

Вип. 9 / 2008 рік

Завантажити PDF-версію

Повний архів номерів наукового збірника
"Стиль і текст"

«Стиль і текст» – зареєстровано 13. 06. 2000 р.

Тематика видання: дослідження мовностилістичних особливостей усіх засобів масової комунікації, лекційні матеріали із мови та стилістики.

Рубрикація: «Теоретичні питання», «Стилістичні категорії», «Питання термінології», «Жанрова специфіка», «Портрет науковця», «Конференції, наради, семінари».